قفسه بندی پاشایی

 

قفسه بندی پاشایی

قفسه بندی پاشایی در زمینه قفسه بندی فلزی و پیچ و مهره ای و قفسه بندی فروشگاهی و قفسه بندی انبار و ... در تهران و شهرستان ها با بهترین قیمت ها فعالیت گسترده ای دارد

امروزه تمامی فروشگاه ها و انبارها مجهز به سیستم قفسه بندی می باشند تا کالاها و اقلام به صورت  منظم دسته بندی گردند. یکی از دلایل اصلی استفاده از سیستم های قفسه بندی ، سهولت در انجام فعالیت های انبارداری و بهینه سازی فضا است. مجریان نصب قفسه،  قفسه بندی پاشایی از باتجربه ترین پرسنل انتخاب شده و به بهترین شکل ممکن اجرای کار را بر عهده دارند.

 

قفسه بندی|قفسه فلزی و پیچ و مهره ای|قیمت قفسه فروشگاهی و انبار در تهران

 قفسه بندی|قفسه فلزی و پیچ و مهره ای|قیمت قفسه فروشگاهی و انبار

 

برخی از دلایل استفاده از قفسه بندی عبارتند از:

  • استفاده بهینه از فضای انبار
  • از بین بردن محدودیت در قرار دادن کالاها روی یکدیگر
  • طبقه بندی و دسته بندی اقلام مختلف
  • تسریع  دسترسی به کالا
  • ایجاد نظم و ثبات در چیدمان کالا

قفسه بندی|قفسه فلزی و پیچ و مهره ای| قفسه فروشگاهی , قفسه صعنتی انبار, قفسه دارویی, شلف فلزی, قفسه پالت راک, ایرلاک دارویی, category

مرکز قفسه بندی پاشایی یکی از معتبرترین مراکز تولیدکننده انواع سازه های فلزی و انواع قفسه بندی در ایران می باشد که با تکیه بر تجربه دیرینه و گرانبهای کارشناسان و مدیران خود در جهت سیستم دهی ، طراحی و ساخت و اجرای پروژه های بزرگ با در اختیار داشتن امکانات وسیع تولید ، طراحی و مهندسی در راستای خدمت به صنایع کشور فعالیت می نماید و برخی از تولیدات خود را به شرح زیر معرفی می نماید:

۱-    قفسه بندی پیچ و مهره ای ( سبک و نیمه سنگین )

۲-    قفسه بندی سنگین ( پالت راک ، درایوین راک ، کانتی راک ، بالکی راک )

۳-    قفسه بندی بازویی ( کانتیلور ) : برای قطعات شاخه ای و بلند مانند لوله، پروفیل ، تیرآهن ، ورق ، خشکه های فولادی و ... استفاده می گردد.

۴-    قفسه بندی متحرک ( روی ریل ) : برای استفاده بهینه از سطح و فضا در بایگانی های ادارات ، مراکز اسناد ، فروشگاهها ، کارخانجات و ... استفاده می شود.

۵-    قفسه بندی سوپری : با طرحی مناسب و زیبا برای سوپرمارکت ها و فروشگاههای زنجیره ای به کار می رود .

۶-    انواع پالت فلزی : عبارتند از پالت مسطح ، باکس پالت ، پالت شبکه ، پالت لاستیک و ... که برای نگهداری و جابجایی کالا با تناژهای مختلف کاربرد دارند.

۷-    شبکه فلزی ( گرتینگ ) : گرتینگ در اندازه های مختلف جهت پالایشگاه ها ، پتروشیمی و ... تولید میشود.

۸-    مزانین ( نیم طبقه ) : نیم طبقه در ابعاد و اندازه و ظرفیت های مختلف جهت دو طبقه کردن انبارها کاربرد دارد.

۹-    بالابر : باربر به صورت دو ستون و چهارستون در ابعاد و ظرفیت های مختلف جهت حمل بار به طبقات فوقانی استفاده می شود.

در این مرکز انواع قفسه بندی مناسب برای انباری های صنعتی و منازل ، انواع قفسه بندی فروشگاهی و انواع قفسه های فلزی سنگین و نیمه سنگین با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت  تولید و ارائه می گردد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

جاده ساوه نرسيده به كمربندی آزادگان روبروی دولت خواه-جنب تالار نور تهران-گروه نصب پاشايی ۰۹۱۲۵۵۵۱۶۵۸ info@ tehranghafase.ir

قفسه بندی پاشایی

 قفسه بندی پاشایی ارائه دهنده خدمات : قفسه بندیقفسه بندی سوپرمارکت ، قفسه بندی هایپرمارکت ، قفسه بندی سوپرمارکتیقفسه بندی فروشگاهیقفسه بندی فروشگاهی گردقفسه بندی فروشگاهی سنگین ، قفسه بندی سوپر مارکتی اکونومی ، قفسه بندی نیمه سنگین ، قفسه بندی مخصوص کتاب ، قفسه بندی مخصوص نان ،قفسه بندی مخصوص میوه ، قفسه صنعتی انبار ، قفسه بندی فروشگاهی ، شلف فلزی ، قفسه بندی داروئی ، سبد حراج فروشگاهی ، انواع استند ،قفسه بندی پانل راک پانل راک - قفسه بندی انباری بالکی راک ، قفسه بندی انباری سنگین پالت راک  ، قفسه بندی  نیمه سنگین انباری پالت راک ، اجزای قفسه بندی انباری راک ، سیستم  قفسه بندی  انبار پالت راک با ارتفاع بلند ،  قفسه بندی پیچ و مهره ای ، قفسه بندی بازویی ، قفسه بندی نیم طبقه انباری، قفسه بندی هلالی ، قفسه بندی یک طرفه فروشگاهی، قفسه بندی دو طرفه فروشگاهی ، قفسه بندی  سوپر مارکتی یک طرفه , قفسه بندی انبار و  ... کلیه محصولات قفسه بندی پاشایی با بهترین کیفیت ، مطابق با آخرین استاندارد های روز دنیا و مناسب ترین قیمت ارائه میگردد. مجریان نصب قفسه  پاشایی ، از باتجربه ترین پرسنل انتخاب شده و به بهترین شکل ممکن اجرای کار را بر عهده دارند.

rock category

قفسه بندی

category , rock categorycategoryقفسه بندیcategorycategorycategory , rock category , rock category

category , rock category , category , قفسه بندی , category , category , category , rock category , rock category

category , rock category , category , category , قفسه بندی , category , category , rock category , قفسه بندی

درباره گروه قفسه بندی پاشایی

مرکز قفسه بندی پاشایی یکی از معتبرترین مراکز تولیدکننده انواع سازه های فلزی و انواع قفسه بندی در ایران می باشد که با تکیه بر تجربه دیرینه و گرانبهای کارشناسان و مدیران خود در جهت سیستم دهی ، طراحی و ساخت و اجرای پروژه های بزرگ با در اختیار داشتن امکانات وسیع تولید ، طراحی و مهندسی در راستای خدمت به صنایع کشور فعالیت می نماید و برخی ...

 

 اطلاعات بیشتر(کیلیک نمایید)

      

ورود و ثبت نام

گوگل مپ آنلاین